Healthbox by Anouk Hoogendijk: Wat zit er in?

Vorig weekeind kreeg ik de nieuwe Healthbox weer binnen. Ik vind dat altijd weer een feestje.

Ten eerste omdat het elke keer weer een verrassing is wat er in zit en ten tweede omdat ik graag nieuwe dingen probeer.

De box is deze keer samengesteld door voetbalster Anouk Hoogendijk.

In de box van deze maand zaten een paar lekkere en ook interessante dingen. Wil je weten wat precies, lees dan snel verder!

Als je iets ziet waarvan je graag een review zou willen, laat me dit dan weten in de comments. Ik zal ook bij alle producten de link naar de betreffende site plaatsen.

Op volgorde van het boekje dat erbij zit waarin uitleg wordt gegeven wat er in de box zit zat deze keer in de box:


Chi Natural Life – Spirulina t.w.v. € 6.95

Het is een doosje met daarin 30 spirulina tabletten.

IMG_0052Wat is spirulina? Op de website staat:

Spirulina is het meest complete natuurlijke voedingssupplement dat er bestaat. Het is pure voeding en hoort eigenlijk op elke ontbijttafel thuis om zo de dag goed te beginnen! Spirulina is een blauwgroen spiraalvormig algje dat behoort tot de rijkste natuurlijke vitaminen- en mineralenbronnen ter wereld.

Spirulina is zeer voedzaam en bevat van nature meer dan 50 vitale voedingsstoffen, zoals vitamine B-complex (waaronder B12), vitamine E, calcium, ijzer, magnesium, zink, enzymen en complete eiwitten: het heeft een reinigende, opbouwende en herstellende werking. Het ondersteunt het herstellend vermogen van de huid en is ook een prima ondersteuning bij dieet of reinigingskuur.

Een regelmatig gebruik van dit algje zorgt voor een verbetering van tal van lichaamsprocessen, waardoor het lichaam zich ontdoet van afvalstoffen. Anderzijds kan spirulina het lichaam helpen sneller te herstellen bij zware lichamelijke of geestelijke inspanning. Niet voor niets wordt het veel gebruikt door (top)sporters. Regelmatig gebruik van spirulina versterkt je natuurlijke weerstand en geeft je meer energie!


Ecoco – Cosmetic Glove t.w.v. € 7.95

Dit is een heel zacht washandje, het voelt een beetje aan als een microvezel doekje en je zou er de make up mee van je gezicht kunnen halen met alleen water, ik ben benieuwd of dit ook echt werkt! Dat zou nog eens ideaal zijn!

Wat zegt de website erover?

De Ecoco Cosmetic Glove is speciaal ontwikkeld om make-up te verwijderen. Zelfs waterproof mascara! Ze zorgt tegelijkertijd voor een mini-scrub. Hierdoor wordt niet alleen eventuele make-up verwijderd maar ook dode huidcellen en bacteriën. Daarnaast stimuleert deze scrub de doorbloeding van de huid. De huid wordt vitaal en voelt zacht aan. De Glove heeft positieve anti-aging effecten en werkt zelfs tegen acné

Voor meer info over hoe het werkt kun je even de site checken. Het is in ieder geval interessant om eens uit te testen en misschien wel te blijven gebruiken 🙂


Sorefix – Koortslipcreme t.w.v. € 8.95

IMG_0036Tja, handig dat het in de box zit maar ik heb geen last van een koortslip. Geen idee of dit gaat werken maar aangezien ik wel mensen in mijn omgeving heb die hier wel regelmatig last van hebben kan ik er vast wel iemand blij mee maken.

De website zegt over deze creme:

SoreFix Rescue is een op zink gebaseerde crème die de duur van een koortslip kan verkorten. Daarnaast zorgt de transparante crème ervoor dat je er minder last van hebt. SoreFix Rescue is een transparante vette crème waardoor de koortslip niet extra wordt geaccentueerd.


Biofreeze – Tube 110ML t.w.v. € 12,95

img_0045.jpgIk kende deze al en ik hou ervan! Dit is serieus zo’n fijn product! Het heeft geen onaangename geur en dringt echt helemaal door tot de pijnlijke plek. Het geeft gewoon direct verlichting. Ik was dus erg blij dat ik deze in de box aantrof!

Maar wat zegt de website over deze gel?

Biofreeze pijnstillende gel in de tube maakt het mogelijk de gel over een groot oppervlak te masseren, over de pijnlijke gebieden. Door de massage ontstaat een extra verbeterde bloedcirculatie. Het is bewezen dat door deze methode het genezingsproces aanzienlijk wordt verbeterd.

Ik schaar mij dus helemaal achter wat de website zegt! Geweldig product!


Ananda – 2 Repen Chocolade t.w.v. € 2,20 per stuk

Niet 1 maar maar liefst twee van deze repen! Ik ben benieuwd!

Ik heb 1 reep met 70% dark Ecuador chocolade met rauwe stukjes cacao en een 80% dark Ecuador chocolade, hmmmmm 🙂

Aangezien de website helemaal in het Engels is en best wel uitgebreid (erg leuk ook, neem vooral een kijkje) neem ik even over wat er in het boekje staat.

img_0070.jpgBean to Bar uit Ecuador


Ananda Chocolate is gemaakt van biologische en Fairtrade fine flavour Arriba cacao. In tegenstelling tot de meeste chocolademerken wordt Ananda Chocolate verwerkt en verpakt in het land van herkomst (100%PICO). Dit betekent extra werkgelegenheid voor de mensen in Ecuador. Duurzaam verpakt in biologisch afbreekbare folie (Foil4Soil), dus deze kan in de groenbak. Het doosje is gemaakt van rietsuiker vezels, waardoor er geen bomen hoeven worden gekapt, en de inkt is plantaardig. Biologisch en dus goed voor jou, de boeren en de natuur. Vrij van GMO’s, E-nummers, transvetten, melk, gluten, kunstmatige smaakstoffen en conserveringsmiddelen. Maar rijk aan de fruitige complexe smaak van Ecuador’s beste chocolade


Rude Health – Almond Drink Mini t.w.v. € 1,59

img_0049.jpgAmandel drink is altijd lekker toch? En het is ook nog gluten vrij. Leuk dat ik deze eens kan proberen. Ook deze website is weer in het Engels dus voor het gemak neem ik ook hiervan even over wat er in het Healthbox boekje staat:

Bij Rude Health gebruiken we alleen het soort ingrediënten die jij thuis ook in je keukenkast hebt staan – niks onnatuurlijks, niks geraffineerd. Onze ingrediënten komen van de boom, uit het veld of de gaard. Wij vinden dat eten gemaakt moet zijn van eten – zonder verdikkingsmiddelen, smaakmakers of andere rotzooi. En het bewijs, dat is de smaak. Met zo’n goede voeding, barst je van de energie. Probeer het zelf maar!


Dutch Harvest – Hennep Thee van Nederlandse Bodem t.w.v. € 4,95

Ik heb wel eerder hennepthee gedronken maar vond er niet zoveel smaak aanzitten, ben benieuwd naar deze want er zit niet alleen hennep maar ook andere kruiden in de thee.

IMG_0038Dit zegt de website erover: 

Onze hennep thee (officieel: hennep ‘infusie’) is gemaakt van de bladeren en bloemen van de hennepplant. Op het moment van oogsten hebben zich ook al beginnende zaden gevormd in de bloem, deze zullen dus ook in de theemelange zitten.
Wij doen de hennep thee los in de verpakking, geen theezakjes dus. Zo kunnen we de bladeren mooi groot houden. Jij kunt zo precies zien wat je krijgt en dat zelf in je thee-ei doen. Bovendien scheelt het ons weer in de kosten, zodat we jou meer hennep-waar voor je geld kunnen geven.


Queal Lite – Complete Meal Shake t.w.v. € 8,-

Hier ben ik heel benieuwd naar. Ik maak altijd mijn lunch klaar voor de volgende dag of zelfs voor een paar dagen. Maar soms, heel soms trek ik het niet, gewoon omdat ik te moe ben of een lange dag heb gehad. Dan is dit natuurlijk een echte uitkomst. Gauw maar eens proberen dus 🙂

img_0053.jpgDeze neem ik weer even over uit het boekje:

De maaltijdshakes van Queal zijn gemaakt met natuurlijke ingrediënten zoals wei-eiwit, haver, soja en maïs. Vanuit zichzelf bevatten deze ingrediënten veel voedingswaarden, maar de toegevoegde vitaminen en mineralen zorgen ervoor dat je altijd 100% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (ADH/RDA) binnenkrijgt. De shakes zijn laag in suiker en zout, en hoog in eiwitten.

Iedere zak Queal LITE bevat drie maaltijden. Elk met een waarde van 600 kcal. Doordat er zowel snelle als langzame koolhydraten in zijn verwerkt, zorgt de shake voor langdurige energie en een verzadigd gevoel voor ongeveer vier uur.

De complete maaltijden in shakevorm helpen jou meer te bereiken. Een gemakkelijke maaltijd die je ondersteunt om het maximale uit je leven te halen. Zowel op het gebied van energie, als in vrije tijd op een dag! Een shake is in minder dan een minuut gemaakt.

De website vind je hier.


Kneipp – Douche Foam Vijgenmelk – Arganolie t.w.v. € 7,99

Ik hou van douchefoam dus ik ben hier ook heel blij mee. Ik ken en gebruik zelf regelmatig het merk en de foams ervan maar deze geur ken ik nog niet! In ieder geval fijn dat hij in de doos zit! (ik was namelijk bijna door mijn douchegel heen :-))

IMG_0056Dit is wat er in het boekje van de Healthbox staat:

Een moment van pure zachtheid ervaren? Dat kan met de heerlijk geurende douche foam van Kneipp: vijgenmelk-arganolie. De foam is rijk aan verzorgende natuurlijke ingrediënten en de geur is om bij weg te dromen. Laat je huid genieten van de zachte streling van het foam.

Geniet dagelijks van zalige zachtheid onder de douche met Kneipp douche foam vijgenmelk-arganolie. De intens voedende arganolie en fruitige vijgenmelk verschijnen in een wolk van schuim voor een heerlijk verwenmoment.

De Kneipp douche foams zijn bijna een twee-in-een product te noemen. Ze zijn niet alleen  fijn voor de reiniging en verzorging van het lichaam, ze kunnen daarnaast ook handig zijn bij het scheerritueel van de benen. Een flacon van 200 ml is geschikt voor ongeveer veertig fijne douchemomenten.  Het foam wordt door middel van perslucht uit de bus gedrukt en niet door middel van drijfgas. De foams zijn ook zonder minerale oliën, kleurstoffen en conserveringsmiddelen (zoals parabenen).

Wil je een kijkje op de site nemen? Dat kan hier.


Mudmasky – Facial Detox Purifying Recovery Mask 20ML t.w.v € 23,-

Wauw, 20ML voor € 23,-? Dat is nogal duur. Dit moet wel een wonder masker zijn! Ik nam even een kijkje op de website en een normaal formaat van dit masker a 60ML kost maar liefst € 69,- Uiteraard ga ik hem gelijk proberen en me dan heel luxe en decadent voelen omdat ik zoveel geld op mijn gezicht gesmeerd heb 🙂 Of ik dit zelf zou kopen weet ik niet. Ik vind het erg prijzig. Maar wel leuk dat ik het nu eens kan proberen!

Ook deze site is weer in het Engels dus neem ik weer even over wat er in het boekje staat:

img_0051.jpgDeze “Detox Mask” is gebaseerd op natuurlijke ingrediënten en  is ideaal om je gezicht een flinke reiniging te geven. MUDMASKY®  gebruikt geen marketingslogans als “revolutionary” of  “groundbreaking”.  In tegenstelling; ze vertellen dat de verse ingrediënten in hun masker al duizenden jaren worden gebruikt op verschillende continenten. Hun doel is om exact te weten wat je op je huid smeert, daarom hebben ze elk ingrediënt op hun website uitgelicht. Het technische verhaal is zelfs begrijpelijk:

De ideale pH voor de huid is 5,5, en dit is het pH-gebalanceerde gezichtsmasker helpt je huid te “resetten” naar dat ideaal, that’s it! Het werkt om zich te ontdoen van toxinen en bacteriën, zonder de bovenste laag van de huid te beschadigen en behoudt de natuurlijke huidvocht.


Oil Naturel – Arganolie t.w.v. € 24,95

Ooooh Arganolie! Altijd fijn voor zowel je huid als je haar (vooral in de puntjes na het stylen)

Ook dit flesje is niet de allergoedkoopste dus erg leuk dat deze er in zit. In de vorige Healthbox zat de Ghassoul Masker voor huid en haar en dit is een poeder die je mengt met water en dan wordt het een papje die je op je huid smeert! Werkt echt super dus ik ben benieuwd naar hoe deze olie mij gaat bevallen!

IMG_0057Dit is wat de website over de olie zegt:

Oil Naturel levert argan olie van topkwaliteit. Deze olie wordt niet voor niets het Marokkaanse goud genoemd en wordt al eeuwen door vrouwen gebruikt. Of u nu argan olie in de keuken wilt gebruiken, als cosmetica product of om huidaandoeningen tegen te gaan, bij Oil Naturel kunt u zeer goede arganolie kopen. Veel andere aanbieders van deze olie kiezen voor massaproductie, maar wij willen daar niets van weten. Bij ons kiest u voor kwaliteit en dat merkt u! Gebruik arganolie voor uw huid en haar en u zult versteld staan van het resultaat.


Dit wordt een flinke blogpost, terwijl ik dit aan het uitwerken ben denk ik nou er zit toch eigenlijk best veel in deze box! Nog 3 producten en een extraatje te gaan!

Fitshe – Vegan Energy Boost t.w.v. € 2,99

Ik zie Fitshe steeds vaker voorbij komen op Instagram. Ik ben wel benieuwd!

Er zit ook een folder bij deze reep met een code om gratis de FITSHE 7-Day Plant Power E-Guide te kunnen downloaden! Leuk dit!

Nu even over de reep.

img_0050.jpgDit zegt het boekje erover:

Je kent het wel: je wilt gaan sporten en hebt energie nodig, maar je kan van te voren geen hele maaltijd eten. ‘s Middags krijg je een energiedip, maar je wilt geen ongezonde snack nemen. FITSHE heeft hiervoor een oplossing en jij kan deze nu uitproberen!

De FITSHE Vegan Energy Boost Bar in de smaak Crunchy Raw Chocolate is ideaal als verantwoord en verzadigend tussendoortje, of als energiekick vóór je workout.

De Vegan Energy Boost is onderdeel van de unieke lijn van FITSHE Vegan Bars. Deze lekkere repen zijn 100% natuurlijk en zitten barstensvol plantaardige eiwitten en superfoods. Bovendien zijn ze biologisch en geheel vrij van kunstmatige toevoegingen. Women’s Health lezeressen zijn al fan: 84% vindt de bars verrukkelijk en maar liefst 90% is enthousiast over de textuur!


Eat Naturel – 2 repen t.w.v. € 1,50 per stuk

Deze repen kent iedereen wel denk ik! Ze zijn lekker en vullen goed! Maar ze hebben nu een hele nieuwe repenlijn! Yeeey!

IMG_0043

Volgens de Healthbox kun je er het volgende van verwachten:

Een geheel nieuwe repenlijn van Eat Natural, de Bars with Benefits! Verkrijgbaar in 3 varianten, elk met hun eigen voedzame benefits en vooral onweerstaanbaar lekker.

We gebruiken de beste, voedzame ingrediënten en voegen een beetje van onze Eat Natural-knowhow toe. Zo is het ons, denken wij, gelukt om repen te maken die best wel
bijzonder zijn. Volgens ons is het namelijk niet alleen de lekkerste die je kunt krijgen, maar we doen er ook nog een schepje bovenop… ‘Bars with Benefits’ noemen we dat.

Naast de extra protein reep en de high omega-3 reep is er nog een 3e reep in de bars with benefits lijn, high in fibre met appel, gember en donkere chocolade. De repen zijn
verkrijgbaar bij AH in het tussendoorschap als 3pack. Single repen zijn in 2 varianten verkrijgbaar bij AH to go.

Voor een kijkje op de webshop klik hier.


En dan deze. Ik vind dit zo vreemd.

Seepje ‘Gewoon Neutraal’ Natuurlijk en Fairtade Wasmiddel t.w.v. € 7,95

Dit zijn een soort gedroogde vruchten ofzo maar, er zit geen chemische troep in.

Zou dit echt werken? We gaan het zien.

Dit is wat de website zegt:

img_0059.jpgDe Sapindus mukorossi vruchten groeien in overvloed aan bomen in- en rondom het Himalaya gebergte. De schillen van deze vruchten bevatten een natuurlijke vorm van zeep, saponine genaamd. In jouw wasmachine komen ze met water in aanraking, waardoor ze dit zeep spontaan vrijlaten! Hypoallergeen en zonder chemische gribussen, maken deze superschillen jouw was heerlijk schoon én zacht.

Vanwege het gunstige klimaat in Nepal groeien daar de grootste vruchten van de hoogste kwaliteit. Deze schillen bevatten dus lekker veel natuurlijk zeep. Ze worden uit ’t wild geoogst en stellen ons in staat een positieve impact te creëren voor het milieu, en alle betrokkenen.

De natuurlijke zeepvorm is fijn voor je huid, je wasmachine en je was! Daarbij werken de schillen ook nog eens als wasverzachter en kun je ze voor alle soorten was gebruiken, zelfs voor delicate stoffen zoals wol en zijde. Voor een extra lekker geurtje, hebben we bij de geurvarianten een flesje met 10 milliliter biologische etherische olie toegevoegd.


Freezlab Cadeaubon t.w.v. €28,-

img_0064.jpgTot slot zit er nog een cadeaubon ter waarde van € 28,- in de box voor een behandeling bij Freezlab. Ik heb hier hele positieve dingen over gehoord.

Het best kun je even op de website kijken wat het precies inhoud maar kortgezegd zou het je lichaam resetten. Je bloedcirculatie wordt gestimuleerd, het imunnsysteem en de stoffwisseling krijgen een boost. Mijn interesse is gewekt en ik ga deze bon zeker weten benutten.


Voor de kat

En de doos? Die is uiteraard voor de kat! Vind ze heerlijk!!IMG_0096


De totale waarde van de Healthbox was deze keer € 153,62

De box verschijnt elke twee maanden en je kunt er een abonnement op nemen of gewoon eenmalig een box bestellen.

Eenmalig kost een box € 44,95

Een abonnement voor een jaar (6 boxen) kost € 34,95 per twee maanden. Je bespaart dus € 60, – als je een jaarabonnement neemt.

Ben je enthousiast? Je kunt de Healthbox hier bestellen!

Nou dit is een behoorlijke post geworden maar ik hoop dat jullie het interessant vinden. In oktober komt de volgende box en ook hiervan zal ik de inhoud weer met jullie delen.

Heb je na het lezen van dit artikel nog behoefte aan een review van 1 of meerdere producten, laat het me dan weten in de comments 🙂

Liefs Dalia
Follow my blog with Bloglovin

Één reactie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s